Haber

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Bağımlılıkla Mücadelede Toplum Desteği Beklendiğini Açıkladı

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, kentte bağımlılıkla mücadele çalışmalarının titizlikle yürütüldüğünü belirterek, bu noktada toplumun tüm paydaşlarından destek beklediklerini söyledi.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya katılan Vali Yazıcı, Bağımlılıkla Mücadele İl Uyum Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Yazıcı, burada yaptığı konuşmada bağımlılık ve emek konusunda son derece hassas olduğunu söyledi.

Kentte yürütülen çalışmaları titizlikle takip ettiğini belirten Yazıcı, “Kimsenin çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemesine izin vermem. Tek bir bağımlı bırakmamak en büyük hedefimiz. Bu kapsamda çalışmalarımıza onsuz devam ediyoruz. kesinti.” söz konusu.

Yazıcı, bağımlılıkla mücadele noktasında toplumun tüm paydaşlarına büyük sorumluluk düştüğünün altını çizdi.

Yazıcı bu noktada esnafı da davet ederek şunları söyledi:

“Esnafımız aracılığıyla gençlerimize ulaşabilir, bu hastalığa yakalanmalarını engelleyebilir veya hastalığa yakalanan gençlerimizi kurtarmak için çalışmalar yapabiliriz. Esnafımız toplumumuzun her kesimi ile iletişim halindedir. En iyi kentte yaşanıyor.Bağımlılıkla mücadelede toplumla bu kadar iç içe olan esnaflarımızdan destek istiyoruz.Hep birlikte.” Bu bağımlılık hastalığının her türlüsünden toplumumuzdan hep birlikte kurtulalım.”

baklan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu