Haber

MHP Denizli İl Başkanı: Siyasette Kadının Yeri ve Gücü Önemlidir

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, siyasi partilerin gücünün kadınların olduğunu belirterek; Kadının siyasetteki yerini, gücünü ve değerini biliyoruz” dedi.

MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, MHP Hanım Kolları Denizli İl Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte kadın üyeleri yalnız bırakmadı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Çamlık Parkı’nda geniş katılımla gerçekleştirilen toplantıda konuşan İl Başkanı Yılmaz, kadın örgütlerinin siyasi partililer için önemine dikkat çekti.

MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, MHP ve Cumhur İttifakı’nın genel seçimlerin ardından yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlandığını belirterek, Denizli MHP’nin tüm teşkilatıyla sahada olduğunu söyledi. Yılmaz, “Nüfusun geleceğini oluşturan kadınlar toplumlar için önemlidir. Siyasette belirleyici konumda olan kadınları önemsiyoruz. Kadının siyasetteki yerini, gücünü ve değerini biliyoruz. Bilge Önderimiz Devlet Bahçeli’den aldığımız talimat ve talimatlar doğrultusunda ‘önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ anlayışıyla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Kardeşlerimizle bir araya geldik. Kadınlarımızın daha aktif ve verimli çalışarak partimize ve teşkilatlarımıza güç katacaklarını biliyorum. Bu değerli teşkilatta emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi. – DENİZLİ

besniajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu