Recep İvedik 7 ‘Yine’ Sosyal Medyayı İkiye Böldü
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-X2U8hBzR.webp)
Milyonlarca kişinin merakla beklediği Recep İvedik 7 sinema filmi dijital platformda gösterime girdi. Yayınlandığı her dönemde ‘küfür çok’ diyenlerle ‘şu mizah küfür değildir’ diyenlerin karşı karşıya geldiği film serisinde bu sefer farklı bir ‘görüş ayrılığı’ yaşandı. .
Yarattığı anlaşmazlığın nedeni bu kez ‘referanslar’ oldu.
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-0-UGUDCaHw.jpg)
Şahan Gökbakar’ın milyonlarca kişi tarafından izlenen 7. filminde yaptığı ekonomik kriz, yağma ve iç göç, her zaman olduğu gibi sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.
#Recepİvedikİzlemiz etiketiyle tepki gösterdiler
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-1-tJgWW7xX.jpg)
Hatta bir grup sosyal medya kullanıcısı Şahan Gökbakar’ın filme yönelik eleştirilerini ‘devlet karşıtı’ olarak nitelendirerek Twitter’da #Recepİvedikİzleyiz hashtagi ile akım başlattı. Sinemaya gelen tepkileri yersiz bulan ve “Bu sadece bir film, eleştirebilir ama güldürebilir de” diyenler, Şahan Gökbakar’a referans mesajları paylaştı.
İşte Şahan Gökbakar ve Recep İvedik 7 hakkında yapılan yorumlardan bazıları:
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-2-1jHIgVua.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-3-gxfa4RL4.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-4-RzAjP8ml.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-5-sGQH8LGX.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-6-YuuC1ZGg.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-7-wfqLjaZT.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-8-ZlsOzeU3.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-9-ApWHZd5p.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-10-O8L1GySw.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-11-bTn2FPNr.jpg)
![](https://caycumaajans.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/recep-ivedik-7-yine-sosyal-medyayi-ikiye-boldu-12-5HqE9aUV.jpg)